SBO – Głosowanie

Od 5 lutego do 28 lutego 2018 roku odbywa się głosowanie w ramach Sztumskiego Budżetu Obywatelskiego 2018.

Zapraszam wszystkich do głosowania na mój wniosek pt: „Rozbudowa placu zabaw dla dzieci u zbiegu ulic Chopina i Wojciechowskiego w Sztumie.” Każdy głos jest na wagę złota!

 

GŁOSOWANIE JEST MOŻLIWE ZA POMOCĄ:

  • za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie internetowej www.sztum.pl/bo-glosowanie lub
  • wrzucenia karty do głosowania w wersji papierowej do urny znajdującej się obok punktu informacja, mieszczącego się na parterze Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach od 7.30 do 15.30, w środę od 7.30 do 17.00 oraz w piątek od 7.30 do 14.00 lub
  • wysłania karty do głosowania pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta i Gminy w Sztumie, ul. Mickiewicza 39, 82-400 Sztum z dopiskiem „Sztumski Budżet Obywatelski 2018″ (decyduje data wpływu do Urzędu).

Karty do głosowania są dostępne: w punkcie informacja na parterze Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie,. Są także do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie www.sztum.pl/budzet-obywatelski .

W przypadku głosowania za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie internetowej, tak jak w poprzedniej edycji budżetu obywatelskiego, konieczna jest weryfikacja za pomocą kodu, który głosujący otrzyma na podany numer telefonu SMS’em. Z jednego numeru telefonu może zagłosować maksymalnie 6 osób.